.

.

Нови Пристигнување 10Pcs/Пакет 2100mah Замена на Батеријата За LG Google Nexus4 E960 E975 E973 LS970 F180 Висок Квалитет

Нови Пристигнување 10Pcs/Пакет 2100mah Замена на Батеријата За LG Google Nexus4 E960 E975 E973 LS970 F180 Висок Квалитет

DEN 3264.00
DEN 3840.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Компатибилен Бренд:
LG
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
Замена На Батеријата

Слични предлози