.

.

SanErqi Батеријата BM33 За Xiaomi 4i M4i mi4i Паметен телефон Bateria 3030mAh Batterij Batterie Bateria

SanErqi Батеријата BM33 За Xiaomi 4i M4i mi4i Паметен телефон Bateria 3030mAh Batterij Batterie Bateria

DEN 355.20

Износ
Во продавницата.


> Не влијаат на батеријата.
Гаранција :
1.
Транспорт време :
1 : Кина Пост,треба 15~35 работа дена или повеќе. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
> Најдобрите складирање температура е 20°C5°C
Испорака :
1. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.
> Привремена краток капацитетот на новата батерија ќе биде произлегува од не се користи за долго време, тоа е нормално, вкупен капацитет ќе биде повратена преку користи за 3-5 пати. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. Во време на превозот со следење на број 4.
Батеријата BM33 За Xiaomi 4i M4i mi4i Паметен телефон Bateria 3030m Ah Batterij Batterie Bateria
Детали на Батеријата 1. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.
> Кога за прв пат се на батеријата, се користи надвор, задолжен за 10 часа, за првите три пати, го користите повторно, тогаш тоа само треба да се наплаќаат за 5 часа за нормална употреба.
Повратни информации :
1. Најдобра услуга по : ние ќе се обидеме потрудиме да slove проблемот 6.
> Не се користи инфериорни полнач за да ја дополните оваа батерија во случај на оштетување на батеријата. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Голема количина на залиха Пакување Листа : 1 peice батеријата со 1 сет на алатки за подарок
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
> Батеријата мора да бидат целосно полнат пред употреба. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем . 100% тест и 1 години гаранција 2. 1 Ден испорака по исплата потврди 5. Тестирани еден по еден и 100% работи и 3.
> Го стави вон дофат на деца. Тие мора да бидат под resalable состојба. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.
> Не го изложувајте батеријата на влага и вода, не го стави на висока температура средина. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати.
> Не ја ставајте батеријата во полначот премногу долго.

За производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Број На Модел На:
За Xiaomi 4i M4i mi4i
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
SanErqi
Модел:
За Xiaomi 4i M4i mi4i
Тип:
BM33

Слични предлози