.

.

IJD9786 Милениче Погребот Keepsake промет на Големо и промет на Мало со Нерѓосувачки Челик Шепа Печати Крстот Спомен Urn Cremation Pendant Ѓердан за Пепел

IJD9786 Милениче Погребот Keepsake промет на Големо и промет на Мало со Нерѓосувачки Челик Шепа Печати Крстот Спомен Urn Cremation

DEN 339.00
DEN 398.40
-15 %

Износ
Во продавницата.

Доколку ви се допаѓа нашата продавница : add to store листа доколку ви се допаѓа нашата содржина : додадете на листата со желби .
Наплата и Враќа :
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Пакување Детали :
Прашања и Повратни информации :
1. Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе бидеме одговорни за вашата парцела и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас . Ние би сакале да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна корист и заеднички развој.
Повратни информации & По продажба на Услуги :
1.Ако имате било какви прашања ,pls ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Имаат убав ден,ви благодарам за вашата соработка .Ако сте задоволни со предмети и serviceof нас,pleaseleave ни 5 ѕвезда повратни информации.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,па ние може да го поправам и да бидете среќни.ви благодариме за вашето разбирање однапред. Ние сакаме да ти даде сите клиенти голем купување искуство,ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и можете да контактирате со нас пред да се направи нарачка.Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата
2.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS, Fed Ex, DHL), plsease да контактирате со нас преку trademanager .
Wel дојде до нашата продавница
Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys
Повеќе од 10 години на производство искуство
Прилагодено дизајн ,слободни гравирање ,
Одличен за по-продажбата на услугата
Производ детали :
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери. Ве молиме ни e - mail. Ние нудиме на големо на услугата,трговија на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред ,оставете порака на нас,ние ќе ви даде најдобра цена.ви благодарам многу.тогаш може да го плати. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.
Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.

За производот

Метална боја:
Pendant само, 3 еез Pendant само, Ѓердан кутија Инка, Pendant со синџир, Ѓердан и кутија, 5 компјутери Pendant само, 10 компјутери Pendant само
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
IJD9786
Pendant Големина:
1 Кубни Инчи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Синџир Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
AAAAA+
Функција:
AAAAA+
Метали Тип:
пепел носителот
Накит Тип:
cremation накит
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина:
About 14g
боја:
тон сребро.
Peckage :
1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис:
Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика:
DongGuan Кина

Слични предлози