.

.

IJD8552 Пеперутка Urn Pendant Ѓердан за Пепел од не ' Рѓосувачки Челик Стакло Keepsake Спомен Locket Cremation Накит Топла Продажба

IJD8552 Пеперутка Urn Pendant Ѓердан за Пепел од не ' Рѓосувачки Челик Стакло Keepsake Спомен Locket Cremation Накит Топла Продажба

DEN 339.00
DEN 398.40
-15 %

Износ
Во продавницата.


Повратни информации & По продажба на Услуги :
1. Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2.Ако сте задоволни со предмети и serviceof нас,pleaseleave ни 5 ѕвезда повратни информации.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.ви благодариме за вашето разбирање однапред.
Пакување Детали :
Прашања и Повратни информации :
1.
Wel дојде до нашата продавница
Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys
Повеќе од 10 години на производство искуство
Прилагодено дизајн ,слободни гравирање ,
Одличен за по-продажбата на услугата
Производ детали :
]
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,па ние може да го поправам и да бидете среќни. Ве молиме ни e - mail. Ние сакаме да ти даде сите клиенти голем купување искуство,ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и можете да контактирате со нас пред да се направи нарачка.
Имаат убав ден,ви благодарам за вашата соработка . Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.тогаш може да го плати. Ние би сакале да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна корист и заеднички развој.
Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.ви благодарам многу.
Наплата и Враќа :
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Доколку ви се допаѓа нашата продавница : add to store листа доколку ви се допаѓа нашата содржина : додадете на листата со желби .Ако имате било какви прашања ,pls ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата
2. Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе бидеме одговорни за вашата парцела и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас .Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. Ние нудиме на големо на услугата,трговија на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред ,оставете порака на нас,ние ќе ви даде најдобра цена. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS, Fed Ex, DHL), plsease да контактирате со нас преку trademanager .

За производот

Метална боја:
Pendant само, 3 еез Pendant само, Ѓердан кутија Инка, Pendant со синџир, Ѓердан и кутија, 5 компјутери Pendant само, 10 компјутери Pendant само
Број На Модел На:
IJD8552
Pendant Големина:
1 Кубни Инчи
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Девојки
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Синџир Тип:
Монистра
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
1pcs мали oppbas
Компатибилност:
AAAAA+
Функција:
AAAAA+
Метали Тип:
пепел носителот
Накит Тип:
cremation накит
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина:
About 13g
боја:
тон сребро.
Peckage :
1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис:
Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика:
DongGuan Кина

Слични предлози