.

.

Висок Квалитет На Алуминиум Главата Десен Агол Вежба Во Прилог, На 90 Степен Чак Копче Се Справи Со Адаптерот За Електрично Алатка Додатоци

Висок Квалитет На Алуминиум Главата Десен Агол Вежба Во Прилог, На 90 Степен Чак Копче Се Справи Со Адаптерот За Електрично Алатка

DEN 907.00
DEN 1008.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет
Вид : Прав Агол Вежба
Материјал : Пластични + Алуминиумски
Главната Боја : Црна
Големина : Прибл. 15.5x9.8x4cm (L*W*D)
Вилицата чак/Стегање опсег : 1-10мм
Дијаметарот на Хексагонална месо тело : Прибл. 8мм
Максимална брзина : 1500 RPM
Максималното оптоварување е 25 N·м
Карактеристики :
Целосен метал алуминиумско куќиште со метални брзини
Направен од алуминиум со топлина третираат челик месо тело за сила и издржливост
Прилогот дупчење на 90 степен агли се погодни за рачно или моќ вежби, вклучувајќи преносни електрични дупчалки, пескарење или чистење прилози
Се вклопува во речиси секоја вежба, воздух, електрични, cordless, итн
Пакет се вклучени :
1 x Десен Агол Вежба

За производот

DIY Материјали:
Дрво

Слични предлози