.

.

Бесплатен Превозот 10PCS 18T / 24T / 32T Reciprocating Видов Ножеви за Пневматски Датотека Видов Алатка

Бесплатен Превозот 10PCS 18T / 24T / 32T Reciprocating Видов Ножеви за Пневматски Датотека Видов Алатка

DEN 502.00
DEN 528.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Спецификации : 18 T / 24 T / 32 T
Количина : 10pcs

За производот

боја:
18T, 24T, 32T
Број На Модел На:
18T / 24T / 32T
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YOUSAILING

Слични предлози