.

.

304 од не ' Рѓосувачки челик пипер мелница рачно германски црн пипер кујна сол cruet мелница

304 од не ' Рѓосувачки челик пипер мелница рачно германски црн пипер кујна сол cruet мелница

DEN 749.00
DEN 936.00
-20 %

Износ
Во продавницата.


304 од не ' Рѓосувачки челик пипер мелница рачно германски црн пипер кујна сол cruet мелница
Големина 6.5 Инчи 4.8cm X17.8cm
ПЛАЌАЊЕ : 1. Alipay е нашиот препорачува метод,ние исто така прифаќаме други начини на плаќање како што треба. 2. Плаќањето се очекува да бидат подредени во 5 дена или цел може да биде затворена. ПРЕВОЗОТ : 1. Овој објектот е БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот со Кина Пост Воздух Mail. 2. Тоа може да пристигне во повеќето земји во 15-25 работни дена од Пост. За некое место може да потрае до 25 работни дена. 3. Ние, исто така, ја прифати express кој може да се доставуваат во 4-8 дена како што се FEDEX, DHL, EMS, ТНТ, UPS-от, итн. ДРУГИ ПОЛИТИКИ : 1. Сите Предмети ќе биде потпишан под 15 ДОЛАРИ на сметка. 2. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 3. Ако постојат проблеми со квалитетот по предмети, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање во рок од 15 дена по добивањето на тоа. 4. Како сериозен провајдер, ние и ветуваме на објектот е ист како и описи. Pls проверете ги сите детали пред с у купат.

За производот

Тип:
милс
Мелници Тип:
Сол & Пипер Мелници
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ,LFGB
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SH1221A
точка законик:
SH1221A
категорија:
Алатки
Бои:
како фотографии
Големина:
4.8cmX17.8cm

Слични предлози