.

.

1.0 X В гората адаптер за NIKON микроскоп, за CCD, камера адаптер, c-планината големина, за Олимп CX, BX,MX,STM,SZX, IX, GX(GX41)

1.0 X В гората адаптер за NIKON микроскоп, за CCD, камера адаптер, c-планината големина, за Олимп CX, BX,MX,STM,SZX, IX, GX(GX41)

DEN 5755.20

Износ
Во продавницата.


1.0 Х Ц-планината адаптер за Олимп микроскоп

За производот

Материјал:
Метал
Drawtube:
микроскоп адаптер
Теорија:
Микроскоп додаток
Зголемување На Односот На:
1X
is_customized:
Yes

Слични предлози