.

.

Neewer Сина NW-700 Професионални Студиото за Емитување на Снимањето на Кондензаторот за Микрофон Комплет со Микрофон стојат и Шок Планината

Neewer Сина NW-700 Професионални Студиото за Емитување на Снимањето на Кондензаторот за Микрофон Комплет со Микрофон стојат и

DEN 2161.00
DEN 2349.60
-8 %

Износ
Во продавницата.

Ако сакате подобро звучен ефект, звучна картичка, треба да се користи. Пакет се Вклучени (1)Микрофон Поп Филтер (1)Метал Шок Планината (1)Топката-тип Пена Капа (1)Табела Монтажа Стегач (1)3.
На прилагодливи режа рака застане е направена од сите челична конструкција, цврсти и издржливи. Кога е поврзан со десктоп компјутер, Микрофонот може да се користи сам, Кога е поврзан со лаптоп компјутер, ве молиме да се поврзете лаптоп да електричниот штекер, или да користите 48 V фантом моќ за да се добие доволно енергија ако звукот не е јасно и доволно висока.5 mm Машки да XLR Женски Кабел : Должина : Околу.Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.*
Професионална кондензаторот микрофон донесува сосема нова аудио коло. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 30 дена.Ако вашиот уред не може да обезбеди доволно енергија(кога се користи со Засилувач или Миксер, итн. (1)ИСТОК-700 Професионални Кондензаторот Микрофон Има cardioid pick-up моделот дека изолатите главниот извор на звук и се минимизира бучавата во позадина, и ги нагласуваат перформанси со мазна фреквенција одговор опсег за најдобар вокал. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци.
Ние брод на повеќето земји,освен AFO/FPO Предмети се испраќаат од Кина или сад со користење на Воздухопловната,стигнат до повеќето земји во рок од 10 до 2o работни дена.By со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе можат да вашиот предмет,ве молиме вратете го со 7 дена за замена или пари назад.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент satisfation! Повратни информации е многу importtant,бараме да се поврзеш со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Опис на производот *ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Звучна Картичка, 48 V Фантом Моќ, 1/4" да XLR Кабел & XLR да XLR Кабел се потребни и да ги купите дополнително. оптоварување : Прибл 35oz / 1 KG* Двојно-во загради оружје опремен со супер-силна пролет.И, исто така, тоа ќе ве направи сигурни дека вашата порака гласно и јасно, и протера страшната подсвиркване и lisping звуци. Материјал : Метал (1)ИСТОК-35 Режа Рака Стојат *Макс.Комплет Вклучува : (1)Кондензаторот Микрофон + (1)Прилагодлива Суспензија Режа Рака Стојат + (1)Табела Монтажа Менгеме + (1)Метал Шок Планината + (1)Поп Филтер + (1)Топката-тип на Анти-правец на Пена Капа + (1)3.

За производот

Стил:
Рачен Микрофон
Број На Модел На:
ССЗ-700 КОМПЛЕТ Сина
Пакет:
Yes
Поставете Тип:
Мулти-Микрофон Колекции
комуникација:
Жичен
Бренд Име:
NEEWER
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Употреба:
Компјутер Микрофон

Слични предлози