.

.

JINSHENGDA Нови 2017 пристигнување 2,5 mm Bluetooth Надворешен Микрофон За во Автомобил Пионер Стерео Радио Приемник

JINSHENGDA Нови 2017 пристигнување 2,5 mm Bluetooth Надворешен Микрофон За во Автомобил Пионер Стерео Радио Приемник

DEN 226.00
DEN 250.56
-10 %

Износ
Во продавницата.

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични и Метални Боја : Црна Поларните шема : Omni насочен Микрофон дијаметар е 9.7*4.5 мм Приклучок : 2,5 mm конектор Чувствителност : -30d B+/-2d B Фреквентен Опсег : 50 Hz-20 KHz Излезна Отпорност : ≤2.2 kΩ SNR : >58d B Стандард Операција Напон : 4.5 V Операција Напон : 1.0 V-10 V.DC Уп Додаток Тип : Пионер на CD-VM1 Компатибилен за : Пионер Жица Должина : 4 M/157" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc XMicrophone

За производот

Поставете Тип:
Мулти-Микрофон Колекции
комуникација:
Безжичната
Бренд Име:
JINSHENGDA
Пакет:
No
Употреба:
Други
Стил:
Други
Трансдуцерот:
Други

Слични предлози