.

.

VIBORG Нерѓосувачки Челик SUS304 Мулти-користи Рачни Мијалник Shattaf Спреј Крпа Пелена Тоалет Хигиена Мијалник Sprayer, брусен

VIBORG Нерѓосувачки Челик SUS304 Мулти-користи Рачни Мијалник Shattaf Спреј Крпа Пелена Тоалет Хигиена Мијалник Sprayer, брусен

DEN 695.52

Износ
Во продавницата.


VIBORG ® Создава БР.1 Бренд
на
Свет-Класа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!
Детали За Производот Покаже :
◊◊◊VIBORG SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик Мулти-користи Рачни Мијалник Shattaf Спреј Крпа Пелена Тоалет Хигиена Sprayer ◊◊◊
• Направени од SUS-304 од не ' рѓосувачки stee, со врвен квалитет;
• Мулти-користете sprayer за чистење на тоалет и околината, миење на бебето крпа пелена, чистење на вашето домашно милениче, или прскање растенија во вашата градина, итн;
• Навистина одличен финишестетски префинета изглед кој е чудно да SUS-304#СВ производи.
• Ќе не ' рѓа, останува нерѓосувачки засекогаш, SGS 72-часовен Сол Спреј Тест, 100% издржливи.
• Совршена спреј шема & притисок за прецизност миење и чистење, и за лична хигиена;
• G1/2" конекција тема, лесно да се поврзете тоалет чешми и тушеви
Опис на производот Тип Мијалник Sprayer Место на Потекло Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име VIBORG Број на Модел на KF-B822 Материјал SUS-304 нерѓосувачки челик Завршна Сатен никел Врска тема 1/2" Пакетот вклучува
1 x мијалник sprayer како што е опишано
(забелешка : тоа не ги вклучува носителот&црево)
За VIBORG
VIBORG - основана во Хонг Конг во 1996 година, е водечки и најдобар производител, специјализиран во домот на хардверски производи во Кина, со своето производство на база се наоѓа во industialized Бисер Реката Delt.еден од Провинцијата Guangdong. Своите производи ги вклучува сите видови на почетниот hardwaresмебел hardwares, бања hardwares, кујна hardwares, итн. со светска класа извонредна изработка и квалитет. Потпирајќи се на нејзиниот повеќето напредни опрема и објекти, професионален менаџмент кадри, техничари, вешти работници и успешен маркетинг и менаџмент, VIBORG стана БР. Еден Бренд на домашниот хардверски производи во Кина!!!
НАШАТА Фабрика
За Ваша Информација

За производот

Тип:
Мијалник Чешми
Бренд Име:
Viborg
Површина По Завршувањето:
Nickle
Стил:
Современа
Број На Модел На:
KF-B822
Материјал:
Нерѓосувачки Челик SUS304
Заврши:
Сатенски никел
Конекција нишка:
G1/2

Слични предлози