.

.

Луксузна Златна Рака Одржа Мијалник Shattaf Комплет Sprayer Месинг Туш Постави Туш Главата Жените Перење Допрете BD885

Луксузна Златна Рака Одржа Мијалник Shattaf Комплет Sprayer Месинг Туш Постави Туш Главата Жените Перење Допрете BD885

DEN 1110.00
DEN 1233.60
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип:
Мијалник Чешми
Број На Модел На:
BD885
Стил:
Современа
Површински Третман:
Полиран
Тапа Планината:
Една Дупка
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
Ferond
Површина По Завршувањето:
Golden
туш:
Дувачкиот
цевка:
1.5 м

Слични предлози