.

.

Црна Backrest Подлога 25.8 Плачко Лентата за Багаж Решетката За Харли Спортските 883 1200 XL

Црна Backrest Подлога 25.8 Плачко Лентата за Багаж Решетката За Харли Спортските 883 1200 XL

DEN 1877.00
DEN 2346.24
-20 %

Износ
Во продавницата.

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Спецификации : Состојба : Нови Материјали - Перница : ПВЦ / СТП со Железо Студ Материјали - Сиси Линија : Метал Цврст Челик Материјали - Страна Загради : Метал Цврст Челик Боја : Црна Димензии : Како на сликата покажува. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. За Нас Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се добредојдени! Ве молиме контактирајте со нас за повеќе селекции! Било истрага, pls не двоумете се да контактирате со нас, нашиот одговор во рок од 12-24 часа максимум. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Напомена : Инсталација Настава Fitment : ве Молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Модел Пред Наддавање за Да се вклопи : За Харли Дејвидсон XL883 C (2004&up) За Харли Дејвидсон XL883 R (2004&up) За Харли Дејвидсон XL1200 R (2004&up) За Харли Дејвидсон XL1200 C (1996-2000) За Харли Дејвидсон XL1200 S (1996-2000) За Харли Дејвидсон XLH883 (2004&up) За Харли Дејвидсон XLH1200 (2004&up) Пакет Вклучува : 1 поставува Backrest - Исто Како и листата на фотографии е Прикажано 1x Задните Backrest Плачко Бар 1x Перница Подлога 1x Плачко Бар Страна Загради Плочи (L & R страна) Гром вклучуваат
1. Превозот 1. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Тежина:
3.5kg
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
65.5cm
Име На Модел:
за Харли Дејвидсон XL1200R XL1200C XL1200S XLH1200
Материјал Тип:
Метал Цврст Челик
Бренд Име:
Cherk
Објектот Ширина:
22cm

Слични предлози