.

.

5-Pack, Kawaii Животинско Лепливи Белешки , Животински Круг На Кодови Влошки Како Училиште Стационарни Лепливи Белешки

5-Pack, Kawaii Животинско Лепливи Белешки , Животински Круг На Кодови Влошки Како Училиште Стационарни Лепливи Белешки

DEN 133.00
DEN 156.48
-15 %

Износ
Во продавницата.


5 пакети по цел
Секој пакет има 30 листови
Ние ќе брод мешани животинско дизајни за секоја цел За Испорака : Нарачка над НАС$5.00 , ние ќе брод надвор со следење на број . Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата. Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност. Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред. Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас. Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор. Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат. Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел. За Повратни информации : Вашето мислење е важно за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај

За производот

боја:
Се Меша 5 Бои
Стил:
Мемо Влошки
кориснички:
No
Функција:
Самолепливи
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Број На Модел На:
MP025S
Функција:
лепливи белешки
Материјал:
Хартија

Слични предлози