.

.

Бесплатен превозот CNC Алатки Карбид Гравирање Рутер Малку Еден flute Алуминиум Крајот Мелница Машина

Бесплатен превозот CNC Алатки Карбид Гравирање Рутер Малку Еден flute Алуминиум Крајот Мелница Машина

DEN 1451.00
DEN 1727.52
-16 %

Износ
Во продавницата.

Тоа трае околу 7-15 работни дена да UA, САД и Русија.
Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
Алуминиум Сечење Еден Flute Карбид Мелница Спирала CNC Рутер Битови / трговија на Големо Од Фабриката
10pcs/многу 3.
Плаќањето мора да се примени во рок од 3 работни дена откако ќе заврши понудата.
Погоден Материјал : Алуминиум, Бакар, Акрилик, ПВЦ, МДФ, пластика, дрво, најлон, смола и така натаму. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.
Ако Објектот е неисправен и не работи на пристигнување, ве молиме пријавете го објектот за да ни во рок од 7 дена од денот на приемот на неисправни производи, па ние може да издаде RMA(Враќање Стока во Промет број). Не постојат пратки на викенд и државни празници
Испорака : САД, Русија, UA од страна на E-пакет, други земји од страна на препорачана пошта. Ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл.175 x 2x 6mm Алуминиум Сечење еден flute CNC рутер битови
Начин на плаќање :
Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено.
Враќање и надомест термини :
Ве молиме проверете ги внимателно ако има било какви оштетувања пред да се регистрирате на товарен лист. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
Превозот Опис :
Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. Ние го задржуваме правото за продажба на статијата на другите ако нема плаќање е направен од 3 работни дена подоцна. Ако не го добиете вашиот објект, ние ќе ви вратат ПОЛН со пари или ќе ти ја испрати нов објект според вашето барање.

За производот

Дијаметар:
3.175 mm
Тип:
Крајот Мелница
Материјал:
Карбид
Вкупна Должина:
38mm
Број На Модел На:
Врвен Квалитет На Алуминиум Алатка За Сечење
Бренд Име:
STCUT
Обложување:
Никој
is_customized:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Месо тело дијаметар:
3.175 mm
Сечење на работ дијаметар:
2mm
Соодветни Материјали:
Алуминиум, Бакар, ПХБ, Дрво, Акрил и др
Примена:
резба,сечење,slotting,мелничката,шупливи намали
Предности:
долг животен век
Пакет:
10pcs
Место на Потекло:
произведено во Кина
Сечење Должина:
6mm

Слични предлози