.

.

Врвен Квалитет на Увоз ЦИР 2mm CEL 6MM CNC Алатки Карбид Гравирање Рутер Битови Еден Flute Алуминиум Крајот Мелница Машина за Алуминиум

Врвен Квалитет на Увоз ЦИР 2mm CEL 6MM CNC Алатки Карбид Гравирање Рутер Битови Еден Flute Алуминиум Крајот Мелница Машина за

DEN 766.00
DEN 911.52
-16 %

Износ
Во продавницата.


Погоден Материјал : Алуминиум, Бакар, Акрилик, ПВЦ, МДФ, пластика, дрво, најлон, смола и така натаму.175 mm)
Сечење на Работ Дијаметар : 2mm
Сечење на Работ Должина : 6mm
Вкупна Должина : околу 38mm
Пакетот вклучува :
5pcs 3.
Превозот Опис :
Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена.

За производот

Дијаметар:
3.175 mm
Тип:
Крајот Мелница
Материјал:
Карбид
Вкупна Должина:
38mm
Број На Модел На:
Врвен Квалитет На Алуминиум Алатка За Сечење
Бренд Име:
STCUT
Обложување:
Никој
is_customized:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Месо тело дијаметар:
3.175 mm
Сечење на работ дијаметар:
2mm
Соодветни Материјали:
Алуминиум, Бакар, ПХБ, Дрво, Акрил и др
Примена:
резба,сечење,slotting,мелничката,шупливи намали
Предности:
долг животен век
Пакет:
5pcs
Место на Потекло:
произведено во Кина
Сечење Должина:
6mm

Слични предлози