.

.

10Pcs 0.5 mm Увоз Карбид PCB Вежба Битови Рутер Малку Печати Коло Мини CNC Дупчење Малку Сет Алатки Машини за

10Pcs 0.5 mm Увоз Карбид PCB Вежба Битови Рутер Малку Печати Коло Мини CNC Дупчење Малку Сет Алатки Машини за

DEN 322.56

Износ
Во продавницата.


10 Pcs 0.5 mm Увоз Карбид PCB Вежба Битови Рутер Малку Печати Коло Мини CNC Дупчење Малку Сет Алатки Машини за
Соодветни Материјали :
1. ПХБ, нормално FR-4, CEM-3 одбори, заштита на животната средина одбор, SMT, CNC, калапи, пластични, од не ' рѓосувачки челик и прецизност хардвер обработка;
2. Коло, карбонски влакна, сложени одбор, и така натаму.
Функција :
(1) Прецизност обработка од страна на високо точни опрема;
(2) Со добри мелничката и врвни перформанси, обезбедување на висока ефикасност;
(3) Висока цврстина, отпорност на абење, и интензитет; анти-свиткување;
(4) За отстранување на чипови, со голем простор и мал отпор;
Мазна чип отстранување, помалку греење вредност, да се намали загадувањето;
(5) Остар сечење на работ, намалување на сечење сила, пониски кршење стапка и подобрување на квалитетот на дупка на ѕидот;
(6) Симетрични сечење нож, помош на високо ефикасна сечење, избегнување на дупчење форумот.

За производот

Бренд Име:
HUHAO
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
3.175
Дијаметар:
3.175 mm
Обложување:
TiCN
Вкупна Должина:
38mm
степен:
R0.1

Слични предлози