.

.

10Pcs Директно месо тело Крајот Мелница 4 Flute ХСС Вежба Малку се Поставува За CNC Мелење Машина Алатка 1.5/2/3/4/5/6/7/8/9/10мм

10Pcs Директно месо тело Крајот Мелница 4 Flute ХСС Вежба Малку се Поставува За CNC Мелење Машина Алатка 1.5/2/3/4/5/6/7/8/9/10мм

DEN 552.00
DEN 849.60
-35 %

Износ
Во продавницата.


HW0000253
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет
Материјал : ХСС
Flute : 4
Машина со Дијаметар од(А) : 1.5 мм, 2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10мм
Месо тело со Дијаметар од(Б) : 6mm, 6mm, 6mm, 6mm, 6mm, 6mm, 8mm, 8mm, 10мм, 10мм
Должина на ножот(C) : 7mm, 10мм, 12mm, 14mm, 15mm, 15mm, 18mm, 20mm, 27mm, 28mm
Вкупната Должина(D) : 51mm, 51mm, 56mm, 55мм, 56mm, 56mm, 59mm, 63mm, 70mm, 71mm
Карактеристики :
Нова состојба без чипс или употреба, беспрекорна
На носење на безбедноста очила е потребен за време на процесот на работа како сечење алатки може да се загрози ако се скршени
Погоден за : die блок челик, ковано железо, јаглероден челик, од легиран челик, длето алатка челик, генерален железо материјал, итн
Краток надвор, жив, единствена, посебна
Пакет се вклучени :
10 X 4 Flute Крајот Мелница Машина
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

За производот

Бренд Име:
Mayitr
Дијаметар:
1.5-10мм
Вкупна Должина:
51mm,51mm,56mm,55мм,56mm,56mm,59mm,63mm,70mm
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
Крајот Мелница Машина
Материјал:
High Speed Челик
Обложување:
Други

Слични предлози