.

.

P3204-D16 GS4025 Огледало топката носот мелница карбид инсерти за T2139 заврши крај мелење машина

P3204-D16 GS4025 Огледало топката носот мелница карбид инсерти за T2139 заврши крај мелење машина

DEN 1372.32

Износ
Во продавницата.


Превозот :
1.

За производот

Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
SCODAK
Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
P3204-D16
Обложување:
GS4025
is_customized:
Yes

Слични предлози