.

.

ПОБЕДНИКОТ златни часовници мажи спортски воена скелет рачни часовници автоматско правец на механички часовници челик рака relogio masculino

ПОБЕДНИКОТ златни часовници мажи спортски воена скелет рачни часовници автоматско правец на механички часовници челик рака relogio

DEN 1007.04

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Должина:
25cm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Случај Дебелина:
10мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
ПОБЕДНИКОТ ТОПЛА ПРОДАЖБА СКЕЛЕТ 125
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Стил:
Луксуз
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Dial Екранот:
Аналогни
Состојба:
Нов со ознаки
Материјал Функција:
Увезени оригиналната види движење, A-класа рака & случај материјал.
Изработка Функција:
Не-токсични вакуум цинк легура позлата.Делумно Рачно Производство.
Соработка Функција:
Може да се откажат превозот, може да прилагодено ЛОГО. Добредојдовте на трговците на мало & дистрибутери.
пакет функција:
Бесплатни види кутијата( види дизајн можат да бидат различни, соодветно).
Подарок & Употреба:
Идеален подарок за Денот на Вљубените, Божик, Нова Година,Карневалот Фестивал
Испорака Услуга:
Стандард бесплатен превозот ( ePacket & Изразат се поддржани).
Водоотпорен Информации:
Секојдневно водоотпорен ( освен ако не се посебно споменати како 3ATM водоотпорен).
Прирачник За Настава:
Механички се види потреби тресење & ликвидација на проектот(НЕ НАД ЛИКВИДАЦИЈА!).

Слични предлози