.

.

40mm Parnis PVD случај Керамички Рамки сина dial Светлосен Знак Автоматско Мажите се Види

40mm Parnis PVD случај Керамички Рамки сина dial Светлосен Знак Автоматско Мажите се Види

DEN 4831.00
DEN 6528.00
-26 %

Износ
Во продавницата.

Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина. Ако не примите објект по 29 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши проблем испорака.ние само ќе одговорен за Кина царинската проблем . Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие
дополнителни трошоци, ќе биде пред наддавање/купување.Колку што е можно со цел да се избегне дестинација царина,ние може да го прогласам за ниска цена. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална статус.Кога ќе примите вашата нарачка, плаќање по успех, ние гарантираме во 1-3 дена, превозот,Следење на броеви и превозот информации ќе бидат испратени веднаш по испорака. Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 7-15 Дена да пристигнат.Времето во транзит : транспорт време варира со различни превозот методи и растојанието.Ве молиме изберете ви се допаѓа начинот на транспорт, објасни сте имале согласија за транспорт на време. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Ние само го продаде добар квалитет часовници!!!
Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга!!!
Вие сте добредојдени да ги купуваат нашите часовници!!!
Ви благодариме !!! Ве молиме да се види за :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објект
превозот обвиненија.Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress. Ви благодариме! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Опис :
Бренд Име : Parnis
Движење : Јапонија Miyota Автоматско Движење
Случај : Црна PVD Случај
Дијаметар : Случајот со дијаметар од 40 mm без круна
Дебелина : 14mm
Бирате : Сина dial
Бендот : Црна PVD бенд
Бендот Ширина : 20 mm
Стакло : Сафир стакло
Затворач тип : Распоредување затворач
Назад Случај : Цврсти назад случај
Luminos : Да
Waterpfoof : Да
Рамки : Високо квалитетни керамички рамки
Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер.Во принцип,ние прогласи цената е $20.) Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.

За производот

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Parnis
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
40mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Заврши Календар
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
22inch

Слични предлози