.

.

SEWOR Луксузен Бренд Шупливи Од Мажите се Види Скелет Автоматски Механички Часовници Кафеава Кожа Сребро Dial Мажите Wriswatches 2017

SEWOR Луксузен Бренд Шупливи Од Мажите се Види Скелет Автоматски Механички Часовници Кафеава Кожа Сребро Dial Мажите Wriswatches

DEN 791.52

Износ
Во продавницата.

SEWOR Луксузен Бренд Шупливи Од Мажите се Види Скелет Автоматски Механички Часовници Кафеава Кожа Сребро Dial Мажите Wriswatches 2017
Опис : - 3 ATM отпорност на вода одговара на вашата дневна потреба. - Автоматско ликвидација механичко движење ви овозможува да носат се види во секое време. Спецификација : - Дијаметар : 4.2 cm - Дебелина : 1.3 см - Должина на watch бенд : 22.0 cm - Бенд ширина : 2.0 cm - Движење : Авто-ликвидација Механички - Види бенд : Вистинска Кожа - Види случај : Нерѓосувачки челик отпорен на Вода : 3 БАНКОМАТ, не се погодни за пливање, туш. Пакет се вклучени : - 1 x Механички види
CUSTOMER REVIEWS
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html Ali Express Стандард Превозот 15-35 дена
Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница
1.Динг Висат Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати. 2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.

За производот

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бренд Име:
SEWOR
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Дијаметар:
42mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
13mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Број На Модел На:
SEWOR 0037
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
види движење:
Автоматски механички мажите луксузен бренд
Стил:
моден mens механички часовници автоматски

Слични предлози