.

.

Нови 1/12 Куклена Куќа Малата Бања Дрво Ѕид Рек Бела Класичните Играчки Претендираат Игра Мебел Играчки Кукла Куќа Декорација Подарок

Нови 1/12 Куклена Куќа Малата Бања Дрво Ѕид Рек Бела Класичните Играчки Претендираат Игра Мебел Играчки Кукла Куќа Декорација

DEN 295.00
DEN 536.16
-45 %

Износ
Во продавницата.


Овој минијатурен бања ѕид решетката е сликовито дизајниран со куки, во потрага навистина симпатична. Секое мало девојче има голем интерес во игра со кукла куќи. И thiswall решетката може да се направи куклена куќа изгледа многу привлечни и стилски. Па погледнете во оваа прекрасна ѕид решетката за вашиот малку ангели.
Опис : Навистина симпатична малата ѕид управување со залепени шишиња, козметика и украсен крпи со Користење на различни материјали, да се симулираат различни детали Романтична розова крпа со чипка Сите бања производи се фиксирани на врвот на полица Рек Големина (L x W) : Прибл. 2.87 x 1.57 инчен / 7.3 4cm x Материјали : Дрво, пластика, текстил Боја : Бела, розова Забелешка : ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТ Мали делови. Не е за деца.
Пакетот Вклучува : 1 x куклена куќа минијатурни ѕид багажник
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Тип:
Готови Производи
Материјал:
Дрво
Скала:
1
Бренд Име:
MagiDeal

Слични предлози