.

.

оригиналната плоча за Gigabyte GA-P67A-UD3R LGA 1155 DDR3 за I3 I5 I7 процесор 32GB USB3.0 P67 Десктоп плоча Бесплатен превозот

оригиналната плоча за Gigabyte GA-P67A-UD3R LGA 1155 DDR3 за I3 I5 I7 процесор 32GB USB3.0 P67 Десктоп плоча Бесплатен превозот

DEN 4708.00
DEN 5290.08
-11 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации
Ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
(5) производи лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација.
(4) Ако производите не работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина.

За производот

Чипсет:
Intel P67
Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
USB 3.0,USB 2.0,Ethernet,PS2
Објектот Состојба:
Користи
Хард Диск Интерфејс:
SATA II SATA III
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Примена:
Десктоп
Тип Socket:
LGA 1155
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија Тип:
DDR3
Број На Модел На:
GA-P67A-UD3R
Бренд Име:
Gigabyte
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Форма Фактор:
ATX
Меморија канал:
Двојно
Производи Статус:
Акции
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Проширување Слотови:
PCI Express X16

Слични предлози