.

.

NOKOTION K000078610 LA-5121P ЛАПТОП ПЛОЧА ЗА TOSHIBA Мини NB200 NB205 ГЛАВНИОТ ОДБОР INTEL N280 DDR2

NOKOTION K000078610 LA-5121P ЛАПТОП ПЛОЧА ЗА TOSHIBA Мини NB200 NB205 ГЛАВНИОТ ОДБОР INTEL N280 DDR2

DEN 1733.00
DEN 1824.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Објектот состојба : Производителот реновирана
Гаранција : 45 дена ( Започне кога стоката да пристигне)
1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата трансфери и кредитна картичка за плаќање. 2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата. 3.Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 работни дена од аукција затворање.
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да !
1.Ние ќе ја испрати на матичната плоча во рок од 3-5 дена по купувачот исплата потврдена од страна на Aliexpress. 2. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.Ние ќе се одговорни за Кина обичај. 3. Ние сме преку DHL/UPS/EMS/Федекс/ТНТ/Швајцарската Пост/ Aramex /e Packet според различни региони користат различни превозот методи за испорака на меѓународно област . DHL ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ПРОЗОРЦИ ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ЕМС ќе трае околу 5-15 работа дена до најмногу земја Швајцарската Пост ќе трае околу 20-60 работа дена до најмногу земја
Клиентите задоволство е нашата цел цело време. Било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши,пред да го остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе ви даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации откако ќе се потврди со вашата нарачка. Ако сте задоволни со вашиот објектите што сте ги примиле,ве молиме направете го истото за нас.Ви благодариме! Пакување Детали

За производот

Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
Wifi,USB 2.0,Ethernet
Примена:
Лаптоп
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Број На Модел На:
NB200
Чипсет:
Intel X99
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
FSB / ХТ:
MHZ
Почетен Датум:
2011
Меморија Тип:
DDR2
Форма Фактор:
ATX
Бренд Име:
NOKOTION
Меморија канал:
Двојно
Тип Socket:
LGA 1366
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes

Слични предлози