.

.

TENGA TOC-105 Вакуум Воздух Перница Машки Masturbator Вагината пичка Секс Masturbators Првенство Јапонија Еротски Возрасни Секс Играчки За Мажи

TENGA TOC-105 Вакуум Воздух Перница Машки Masturbator Вагината пичка Секс Masturbators Првенство Јапонија Еротски Возрасни Секс

DEN 898.00
DEN 1056.00
-15 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Во меѓувреме,ако сакате да се избере ЕМС или DHL, plz контактирајте со нас однапред да се потврди превозот цена соодветно на тоа, Со цел да се заштити вашата приватност,ние и ветуваме на испратите вашите производи пакување во тајна состојба, и објектот име ќе биде напишан како"Играчка или пластични примероци" не било зборови или слики со "СЕКС" По сервис и Гаранција : 1.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 36 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние Брод на Светот,некои countrys може да бесплатен превозот преку кина пост воздух пошта, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Овие неверојатни Onacups испорача најдобрите оргазми, но не! Крајната, никогаш не е пред-искусни припивам сензација е постигнато преку овозможување на бесплатно промени на воздушниот притисок во 24 воздух перница комори на овој мастурбацијата првенство.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.Ако објекти недостаток кога ќе ја добијат , plz ни покажуваат фотографии на пакети и производи, ако тоа е вистина, ние ќе се направи до недостаток без какви било други давачки од купувачи! Повратни информации : 1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ова се припивам сензација е постигнато преку овозможување на бесплатно промени на воздушниот притисок во 24 воздух перница комори. пакет начини : Користете Кутија или Чантата,да ги задржи во тајност. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Кога ќе ги примените на вашите производи, ако сте задоволни со нив, ние ќе го цениме дека ќе може да ни остави еден позитивен фидбек.Ако производот се неисправни кога ќе ја добијат и пред користење или продажба,plz ни обезбеди ефективна докази и слики, што ќе обезбеди бесплатен оние за замена без никакви трошоци од купувачите.
Со цел да се заштити вашата приватност,ние и ветуваме на испратите вашите производи пакување во тајна состојба, и објектот име ќе биде напишан како"пластична чаша" не било зборови или слики со "СЕКС"
TENGA Вакуум Воздух Coushion "Standard Edition" светови првиот машки задоволство производ за усвојување на воздух перница механизам кој не'т се потпираат на еластичноста на нејзината внатрешност материјали.

За производот

Тип На Објект:
Masturbators
Бренд Име:
Tenga
Број На Модел На:
TENGA TOC-105 серија
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
65*65*154mm / (D)*(W)*(H)
Материјал:
Медицински Силикони
Непристојни Слика:
No

Слични предлози