.

.

15 мастило кертриџ ( 3 поставете ) компатибилен PGI-525 CLI-526 за Canon Pixma печатач IP4800 IP4950 IX6550 MG5150 MX882

15 мастило кертриџ ( 3 поставете ) компатибилен PGI-525 CLI-526 за Canon Pixma печатач IP4800 IP4950 IX6550 MG5150 MX882

DEN 972.00
DEN 1056.00
-8 %

Износ
Во продавницата.


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
PGI-525
Црна
3
28ml
CLI-526
Фото Црна
3
15ml
CLI-526
Синозелена
3
15ml
CLI-526
Магента
3
15ml
CLI-526
Жолта
3
15ml
Компатибилен PGI-525 CLI-526 печатач Модел Со чип
Pixma i P4840 i P4850 i P4950 IX6550 MG5120 MG5350 MG6100 MG6120 MG6150 MG6220 MG6250 MG8120 MG8150 MG8220 MG8250 MX885 Печатач
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота).

За производот

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,Светло Црна,К
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
PGI-525 CL-526
Бренд Име:
COAAP
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
PEINTER МОДЕЛ:
Pixma iP4840
Pixma iP4850:
Pixma iP4950
Pixma IX6550 :
Pixma MG5120
Pixma MG5350 :
Pixma MG6100
Pixma MG6120 :
Pixma MG6150
Pixma MG6220 :
Pixma MG6250
Pixma MG8120 :
Pixma MG8150
Pixma MG8220:
Pixma MG8250
Pixma MX885:
PGI-525BK CLI-526BK / C / M / Y

Слични предлози