.

.

[Трети Лица Бренд] Полни со Мастило Кертриџ За HP 72 130ML За HP T610 T620 T770 T790 T795 T1100 T1120 T1200 T1300 T2300 Печатач

[Трети Лица Бренд] Полни со Мастило Кертриџ За HP 72 130ML За HP T610 T620 T770 T790 T795 T1100 T1120 T1200 T1300 T2300 Печатач

DEN 1430.40

Износ
Во продавницата.


Транспорт време е за 3-7 работни дена., Ltd е хај-тек компанија специјализирана во R&D, производство,продажба и сервис на
компатибилен печатење потрошен. Воведовме напредна технологија на производство и менаџмент за да се обезбеди квалитет и
животната средина-пријателски дигитално печатење потрошен.Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,
фестивалот,лошите временски услови,обичај,Итн.
Бренд OCBESTJET Име на Производ Мастило Кертриџ, Refillable Мастило Кертриџ, Празни Мастило Кертриџ Компатибилни Печатачи
За HP Designjet T610 24-во (Q6711 A) ;
За HP Designjet T610 44-во (Q6712 A) ;
За HP Designjet T620 24-во (CK835 A) ;
За HP Designjet T620 44-во (CK836 A) ;
За HP Designjet T770 44-во (CH539 A) ;
За HP Designjet T770 44-со Хард Диск (CN375 A#B1 K) ;
За HP Designjet T770 24-во (CQ305 A) ;
За HP Designjet T770 24-во со Хард Диск (CQ306 A#B1 K) ;
За HP Designjet T790 24-во (CR647 A#B1 K) ;
За HP Design Jet T790 24-во Post Script (CR648 A#B1 K) ;
За HP Designjet T790 24-во Post Script со Шифрирана Хард Диск (CR648 B) ;
За HP Designjet T790 44-во (CR649 A#B1 K) ;
За HP Design Jet T795 44-во (CR649 C#B1 K) ;
За HP Designjet T790 44-во Post Script (CR650 A) ;
За HP Designjet T790 44-во Post Script со Шифрирана Хард Диск (CR650 B) ;
За HP Designjet T1100 24-во (Q6683 A) ;
За HP Designjet T1100ps 24-во (Q6684 A) ;
За HP Designjet T1100 44-во (Q6687 A) ;
За HP Designjet T1100ps 44-во (Q6688 A) ;
За HP Designjet T1100 MFP (Q6713 A)
За HP Designjet T1120 24-во (CK837 A) ;
За HP Designjet T1120ps 24-во (CK838 A) ;
За HP Designjet T1120 44-во (CK839 A) ;
За HP Designjet T1120ps 44-во (CK840 A) ;
За HP Designjet T1120 HD Мултифункционален (CK841 A) ;
За HP Designjet T1120 SD Мултифункционален (CM719 A) ;
За HP Designjet T1200 44-во (CH538 A) ;
За HP Designjet T1200 44-во Post Script Верзија (CK834 A) ;
За HP Designjet T1200 HD Мултифункционален (CQ653 A) ;
За HP Designjet T1200 HD Мултифункционален (CQ653 B) ;
За HP Designjet T1200 HD Мултифункционален (CQ653 C) ;
За HP Designjet T1300 44-во (CR651 A) ;
За HP Design Jet T1300 44-во Post Script (CR652 A) ;
За HP Designjet T1300 44-во Post Script со Шифрирана Хард Диск (CR652 B) ;
За HP Designjet T2300 e Multifunction (CN727 A) ;
За HP Designjet T2300 Post Script e Multifunction (CN728 A) ;
За HP Designjet T2300 Post Script e Multifunction со Шифрирана Хард Диск (CN728 B) ;
За HP Design Jet HD Про MFP (L3 S82 A) Кертриџ Број
C9370 A - Фото Црна
C9371 A - Цијан
C9372 A - Магента
C9373 A - Жолта
C9374 A - Геј
C9403 A - Мат Црна Чип Вид
Веќе Инсталиран Со ЛАК (Permenant) Чип,Се Користи Постојано Боја
PBK C M Y MBK GY Волумен 130 ML/PC Применливи Тип на Мастило
Боја На Мастило / Боја Мастило Гаранција
1 : 1 Да Го Замени Било Неисправни Пакување, Вклучувајќи
1 Парче × Фото Црна
1 Парче × Синозелена
1 Парче × Магента
1 Парче × Жолта
1 Парче × Мет Црна
1 Парче × Сива
Dongguan Ocbestjet Печатач Потрошен Материјал Co.Во тие случај,
вашето разбирање и соработка, е високо ценета.
Тие се 100% компатибилни со за Epson,за Canon,за HP,за Роланд,за Mimaki,за Брат принтери.

За производот

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
OCBESTJET
Број На Модел На:
За HP 72
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Име на производ:
Мастило Кертриџ,Refillable Мастило Кертриџ
Компатибилен Печатач 1:
За HP Designjet T610 T620 T770 T790 T795
Компатибилен Печатач 2:
За HP Designjet T1100 T1100PS T1120 T1120PS
Компатибилен Печатач 3:
За HP Designjet T1200 T1300 T2300 HD Про
Дел Број:
C9370A C9371A C9372A C9373A C9374A C9403A
јачина:
130ML/PC
боја:
MBK PBK C M Y GY
Компатибилен Со Мастило Видови:
Боја На Мастило,Боја На Мастило
Чип Вид:
Инсталиран Со ЛАК (Permenant) Чип
Гаранција:
1

Слични предлози