.

.

1 x hp мастило 364 XL Црно мастило кертриџ За HP Photosmart премиум C309a C309n C309g C310a C310b C310c C410b estation C510a C510c

1 x hp мастило 364 XL Црно мастило кертриџ За HP Photosmart премиум C309a C309n C309g C310a C310b C310c C410b estation C510a

DEN 178.00
DEN 187.20
-5 %

Износ
Во продавницата.


Опис
1) Нови Компатибилни, мастило кертриџ за Принтер HP
2) Состојба : нова
3)Напомена : со мастило касети се со чип (не покажуваат мастило ниво)
4) Тоа е добра замена за вашите оригинални мастило кертриџ,да ви помогне да заштедите пари.
5 )Боја : Црна ,
6)Компатибилен листата :
ЗА HP Photosmart B8550/B8553/B8558/C6380/C6383/C5324/C5383/C5380/C6324/C5390/C5393 C5388/C5370/C5373/D5468/D5463/D5460/D7560/5510/5511/5512/5514/5515/5520/5522/5524/6510/6512/6515/6520/6525/7510/7515/7520/B010a/B110a/B110c/B110e/B111a Photosmart Безжична B109a/B109d/B109f/B109n Photosmart Плус B209a/B209c/B210a/B210c/B210d Photosmart премиум C309a/C309n/g/C310a/C310b/C310c/C410b Photosmart estation C510a/C510c Deskjet 3070 A/3520/3522/3524 Officejet 4620
печатачи
Answer : ___________________________ Note : Pls потврди дека мастило касети ќе се користи пред се за HP464 или за HP 364 XL
7) Пакет, вклучувајќи :
10 x Црното мастило кертриџ (со чип) (24ml) компатибилен со HP 364/364 XL Б.К ;
Превозот
1. Ние ќе се обидеме потрудиме да испрати пакет брзо по добиете потврди за плаќање.
2. Тоа нормално ќе трае 5-10 работни дена за пристигнување со Expressmail , 5-40 работни дена од HKPost.
3. Сите предмети ќе бидат тестирани пред shippment
4. Ние нема да се одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
5. Купувачот е одговорен за било applible увозни давачки и локалните даноци.
Контактирајте со нас
1. Ако овој предмет не е работа во 1 години, клиентите може да се чувствуваат слободни да контакт прво ,ние ќе ги реши сите ваши проблеми
2. Ако не сте задоволни со нашите производи , можете да ги испратите назад во 1 месец за наплата, во оваа ситуација, купувачи ги плати сите такси превозот во двете страни. Враќање точка мора да биде во сосема нов состојба со цел да се добие целосна наплата.
3. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да се врати на точка назад, ви Благодариме
Повратни информации
1. Ние сме committ на задоволство на нашите клиенти и се стремиме да обезбедиме највисоко ниво на услуги на клиентите.
2. Ако сте задоволни со купувањето, ве молиме да ни остават Позитивен Feeback, и ние ќе го прават истото за вас.
3. Ако не сте задоволни, pls контактирајте со нас пред било повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да resoe проблемот.

За производот

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
Photosmart estation C510a/C510c
Бренд Име:
БЛУМ
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
is_customized:
Yes
боја:
Б.К C M Y PBK

Слични предлози