.

.

2 PK Компатибилен Кодак 30XL Black & Боја на Мастило Касети за ESP C315, херој 3.1, херој 5.1, Канцеларија 2150 2170 Печатач

2 PK Компатибилен Кодак 30XL Black & Боја на Мастило Касети за ESP C315, херој 3.1, херој 5.1, Канцеларија 2150 2170 Печатач

DEN 691.00
DEN 768.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


compatibel за
боја
Количина
Капацитет
КОДАК 30
Црна
1
18ml
КОДАК 30
C/M/Y
1
21ml
Компатибилен Кодак 30 XL мастило касети
За печатач модел ESP 1.2, ESP 3.2 ESP C110, ESP C310, ESP C315 ESP Канцеларија 2150, ESP Канцеларија 2170 херој 3.1, херој 5.1
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

За производот

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Коника Minolta
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Кодак
Број На Модел На:
C315, херој 3.1, херој 5.1,
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
За ESP 1.2:
За ESP 3.2
За ESP C110:
За ESP C310
За ESP C315:
За ESP Канцеларија 2150
За ESP Канцеларија 2170:
херој 3.1, херој 5.1

Слични предлози