.

.

YOTAT замена Мастило Кертриџ За HP336 HP342 за HP Deskjet 5440 серија/Photosmart 2570/C3180/C4180/7800/HP Officejet 6310

YOTAT замена Мастило Кертриџ За HP336 HP342 за HP Deskjet 5440 серија/Photosmart 2570/C3180/C4180/7800/HP Officejet 6310

DEN 792.00

Износ
Во продавницата.


Remanufactured мастило кертриџ за HP336 HP342
Компатибилен за :
Пакет содржина : 1 BUC за HP 336 Remanufactured мастило патрон 1 BUC за HP 342 Remanufactured мастило кертриџ
*Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ви благодариме!

За производот

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
за HP336XL HP342XL
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
боја:
c, m, y, k

Слични предлози