.

.

Големите Уши Џек Магаре Маскота Костим fursuit возрасни големина на Сивата Магаре тема на животните cosply карневал носии фенси облека колекции одговараат на

Големите Уши Џек Магаре Маскота Костим fursuit возрасни големина на Сивата Магаре тема на животните cosply карневал носии фенси

DEN 15413.00
DEN 16224.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Од врата до врата на Превозот : Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. Краток вовед : Луѓето можат да се шетаат слободно кога го носат овој костим кој е со живописни, жива и прекрасна форма, и луѓето може да се види јасно во внатрешноста; Овој костим е со вентилација дизајн и може да се чистат лесно, и претпријатието логото и други знаци може да се додаде на облека. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање. Зачувам само бара да брод нарачката откако ќе се потврди. За Добавувачи : Зачувам проверува кредитна картичка детали за секоја трансакција. Услуги на клиентите : ве Молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МАСКОТА ПАРК Спецификација : XS (148 см-157 cm)- 4'8" до 5'1" S (158 см-168 цм)- 5'2" до 5'5", M (169 см-180 цм)- 5'6" да 5'9", L (181 цм-190 цм)- 5'10" до 6'3", XL (191 см-200 cm)- 6'3" 6'7", Нарачана (Plz дозволете ни да знаеме, ние може да го промени бои, изрази, додадете логото, наметка,итн. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. EMS е наш основен превозот избор. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Запад Унија прифатени. Осигурување е задолжително. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба! За Купувачите : за Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. ( дневник на aliexpress. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Ние ќе одговор во прв пат! : ) ) Материјал : ткаенина е направен од висок квалитет на краток кадифен, долго кадифен, крзно, и др. Водоотпорен : POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен Чистење Инструкции : Водата за перење или хемиско чистење. Висат сушење само, греење е забрането. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
кодот на производот:
MPW2375
Употреба:
РЕКЛАМИ фаза реквизити карневал партија спортски училиште добротворна организација итн.
Тип:
магаре

Слични предлози