.

.

маскота сонцето и сончогледот маскота костим обичај фенси костим аниме cosplay колекции mascotte цртан филм тема фенси облека

маскота сонцето и сончогледот маскота костим обичај фенси костим аниме cosplay колекции mascotte цртан филм тема фенси облека

DEN 10716.00
DEN 11280.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. Спецификација : S (160 см-170 цм)- 5'3" до 5'7", M (171 см-180 цм)- 5'7" до 5'11", L (181 цм-190 цм)- 5'11" на 6'3", XL (191 см-200 cm)- 6'3" 6'7", Сопствени Направени (Plz ги споделите со нас) Материјал : Тоа е направен од висок квалитет на краток кадифен, долго кадифен. АПЛИКАЦИИ : 1 Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн 2 Различни стока за продажба изложба, изложби, итн 3 Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн 4 Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн 5 Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн 6 детски Градинки и општествено корисни активности, итн Уникатен Дизајн : Каска материјал : Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. За Добавувачи : Зачувам проверува кредитна картичка детали за секоја трансакција. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба! За Купувачите : за Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. И ние ја прифати сопствено производство и трговија на големо и наредби. Ви благодариме за вашето разбирање. Запад Унија прифатени. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена. Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни. Тежина : Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МАСКОТА СТУДИО ВНИМАНИЕ : Ако костимот и спецификација ви треба е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за да преговара за време на испорака. Висат сушење само, греење е забрането. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Гаранција & Осигурување : Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Од врата до врата на Превозот : Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти.

За производот

Големина:
xs, s, m, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота

Слични предлози