.

.

маскота Викинг маскота тор костим обичај фенси костим аниме cosplay колекции mascotte цртан филм тема фенси облека

маскота Викинг маскота тор костим обичај фенси костим аниме cosplay колекции mascotte цртан филм тема фенси облека

DEN 17556.00
DEN 18480.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Гаранција & Осигурување : Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Повратните информации Политика, Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. ( дневник на aliexpress. Услуги на клиентите : ве Молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи. Зачувам само бара да брод редоследот по што. Она што е Зачувам? На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. Осигурување е задолжително. И ние ја прифати сопствено производство и трговија на големо и наредби. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба! За Купувачите : за Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Заштита : Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Песна испорака користење на уникатни следење на број по превозот веб-страницата на друштвото. Тежина : Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. Плаќање : Alipay приоритетни. Производството време често се зема 4 до 7 дена, а ние ќе го испратам веднаш штом е можно, ќе сакате да се разбере. Висат сушење само, греење е забрането. Дишат и визија : Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. Запад Унија прифатени.

За производот

Големина:
xs, s, m, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота

Слични предлози