.

.

2017 продаваат како топол Велигден Bunny Bunny Зајакот маскота костим професионални производители продажба на возрасни бесплатна испорака

2017 продаваат како топол Велигден Bunny Bunny Зајакот маскота костим професионални производители продажба на возрасни бесплатна

DEN 4332.00
DEN 4560.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Висат сушење само, греење е забрането. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок.
Водоотпорен :
POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен
Чистење На Инструкциите :
Водата за перење или хемиско чистење. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.
КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ :
Посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот. Производството време често се зема 4 до 7 дена, а ние ќе го испратам веднаш штом е можно, ќе сакате да се разбере. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. ( дневник на aliexpress.
Услуги На Клиентите :
Ве молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата.
Тежина :
Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците.
Дишат и визија :
Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена.
Спецификација :
S (160 см-170 цм)- 5'3" до 5'7",
M (171 см-180 цм)- 5'7" до 5'11",
L (181 цм-190 цм)- 5'11" на 6'3",
XL (191 см-200 cm)- 6'3" 6'7",
Нарачана (Plz ги споделите со нас)
Материјал :
Тоа е направен од висок квалитет на краток кадифен, долго кадифен.
Од врата до врата на Превозот :
Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти.
Повратните Информации Политика
Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек.
Политика На Враќање
1.
Заштита :
Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени.

За производот

боја:
сива
Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Зајакот

Слични предлози