.

.

Бесплатен превозот менито што се РЕЛАКСИРААТ греење турмалин магнетна терапија рамен мат ПР-C06A Германиум камен физиотерапија подлога 50x150cm

Бесплатен превозот менито што се РЕЛАКСИРААТ греење турмалин магнетна терапија рамен мат ПР-C06A Германиум камен физиотерапија

DEN 8692.00
DEN 9552.00
-9 %

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење. 7, Преносни и издржливи. Jade /Турмалин/Germanite Вовед Jade е богата со трага елементи. Тоа може да ја ослободи здрава далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization.На жад, исто така, произведува негативни јони кои ги поттикнуваат на метаболизмот на клетките. Jade луѓе под посебна медицинска нега и има ниска температура на вредноста на физички карактеристики на Кинеска медицина и се залагаше од страна на првиот нога кулер temperaturetheory, развиен од страна на здравјето jade перница. Со векови, Кинески луѓето користат жад, како на перница. Најраните jade перници беа врежани блокови на jade со вовлекување на главата. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак. Spcifications : Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 0.5 X1.5 M Материјал : Високо квалитетен СТП+Жад Камен/Турмалин/Germanite
Massa моб област : Полно Тело
Овој производ е многу тешка, ние испрати право логистика начин, Русија испрати SPSR, пристигна брзо, Други земји, ние испрати fedex, ТНТ, EMS, UPS-от, DHL, брзина продаде помине сите логистика
Ве молиме имајте предвид, ви благодарам многу

За производот

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
Бренд Име:
HANRIVER

Слични предлози