.

.

Градите се добие засилувач тело maBreast Пумпи за Проширување на Градите Пумпа за зголемување на Градите Massager Подобрувач месете Т oys за Жени

Градите се добие засилувач тело maBreast Пумпи за Проширување на Градите Пумпа за зголемување на Градите Massager Подобрувач

DEN 870.00
DEN 945.60
-8 %

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листата на објекти Состојба : Бренд-нови •Брзо да се соберат и лесен за употреба. •Едноставно место на пумпата чаши врз вашите гради, стискаш на крушка, и пумпа вашиот гради до саканото ниво. Само притиснете го копчето за ослободување на вентил копче кога сте подготвени да се скрши вшмукување. •Dual чаши си го цица на градите и брадавиците на tingly firmess. • Пумпа за ослободување ви овозможува да ги контролирате акција. •Мерења : Пумпа чаши имаат 4.1 инчен внатрешен дијаметар, 3.5 инчи длабоки •Материјал : ABS, PVC
•Боја : Розева

За производот

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
HANRIVER
Примена:
Телото

Слични предлози