.

.

Чистење Со Четка Нога Бришење Нога Мртвите Кожата Вилушка Мртвите Кожата Да Мелење На Нозе Пилинг Callus Алатки

Чистење Со Четка Нога Бришење Нога Мртвите Кожата Вилушка Мртвите Кожата Да Мелење На Нозе Пилинг Callus Алатки

DEN 216.00

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Материјал : Пластика
една нарачка за еден компјутери
боја случајно испрати
ДИМЕНЗИИ : Должина 20cm

За производот

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Бренд Име:
HOGNSIGN
Материјал:
Памук, ABS
Примена:
Нога
Број На Модел На:
Триење на нозе
Мелење на нозе :
Нога долу
Бришење нога:
Миењето на нозе четка

Слични предлози