.

.

2017 Жена послаб шарени Бренд Ултра-меки Кашмир ArmyGreen Марами Дебели Марами Shawls промет на Големо со Бесплатен превозот

2017 Жена послаб шарени Бренд Ултра-меки Кашмир ArmyGreen Марами Дебели Марами Shawls промет на Големо со Бесплатен превозот

DEN 576.00

Износ
Во продавницата.

Ние ќе го цениме тоа многу. Ако треба да плаќаат на други начини, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager. Тоа е поевтино, но побавни. ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме Зачувам, Paypal, Кредитна картичка, Visa, Master, ТТ и Money bookers. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како "подарок", со ниска вредност. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Забелешка : За било итно цел или што треба комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци. Ако не можете да се чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS / Федекс / UPS / DHL. Ние ќе ја испорача објекти во 3 работни дена (освен викендите) по приемот на вашата исплата.
Долго(CM)
Ширина (СМ)
Материјал
Тежина (g)
200
100
Вештачки кашмир
240
1. Пратката зема 1-4 недели за да ви стигне. ПРЕВОЗОТ Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail. ВРАЌАЊЕ & EXCHANGE Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ако не сте задоволни, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. Ние ќе се најде на најниска цена за вас! (Ако вашата цел е повеќе од $ 200, ние ќе бидат слободни за да се справи со DHL International Express) 2. ПОВРАТНА информација за Вашето задоволство и коментари се многу важни за нас. ДОЛЖНОСТ & ДАНОК ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Пред исплата, ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, име, поштенски код, телефонски броеви, итн. НАШАТА УСЛУГА Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа. Далечински земји и строги Царински (на пример, Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Ви благодариме за шопинг во Каролина Мода Продавница, ќе сакате да се забавуваш тука! Дојдам НАСКОРО, ние ажурирање на нови објекти секојдневието!
. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди.

За производот

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Акрилик,Кашмир
Марами Тип:
Шамија
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
8794
Бренд Име:
NAAMLOOS
Марами Должина:
>175cm

Слични предлози