.

.

Нов Моден Дизајн Топло Зима Шамија Мажите Марами И Јака Шамија Mens Бренд Шамија bandana лицето маска

Нов Моден Дизајн Топло Зима Шамија Мажите Марами И Јака Шамија Mens Бренд Шамија bandana лицето маска

DEN 815.04

Износ
Во продавницата.

Нов Моден Дизајн Топло Зима Шамија За Мажи Марами И Јака Bufanda Шамија Мажите Јака Памук Бренд Шамија bandana лицето маска бренд : лав anvi големина : 90*40cm

За производот

Тип На Објект:
Марами
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Лав anvi
Марами Должина:
80см-100cm
Пол:
Мажи
Стил:
Новина
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
leo00032
Марами Тип:
прстен
боја:
Црна Камила
Употреба:
машки мажи
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Стил:
шамија марами hijab shawls
Време:
Најновите 2017

Слични предлози