.

.

Сина Фламинго Животинско Печатење Бали Предиво Јамка Шамија Жените Прстен Scarfs Новиот Моден Дизајн 180*70cm dg1451

Сина Фламинго Животинско Печатење Бали Предиво Јамка Шамија Жените Прстен Scarfs Новиот Моден Дизајн 180*70cm dg1451

DEN 176.00
DEN 191.52
-8 %

Износ
Во продавницата.


Сина Фламинго Животинско Печатење Бали Предиво Јамка Шамија Жените Прстен Scarfs Новиот Моден Дизајн големина : 180*70cm
големина : 180*80см
големина : 180*60см

За производот

Тип На Објект:
Марами
Марами Тип:
прстен
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Марами Должина:
>175cm
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
daguanjing
Шаблон Тип:
Животните

Слични предлози