.

.

Моден Имитира Свила Марами Бренд Цвет Печати Сатен Плоштадот Шамија Жените Добар Квалитет Големи Димензии Полиестер Shawl Hijab

Моден Имитира Свила Марами Бренд Цвет Печати Сатен Плоштадот Шамија Жените Добар Квалитет Големи Димензии Полиестер Shawl Hijab

DEN 144.00
DEN 239.52
-40 %

Износ
Во продавницата.


Трговско Име : 90cm*90cm имитира свила голем плоштад шамија
Материјал : 100% Полиестер
Ткаенина Тип : Имитира Свила (не е 100% чиста свила, pls забелешка)
Одговараат за Пролет,Лето,Есен,Зима

За производот

Големина:
90 X 90 CM
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Број На Модел На:
45454554
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Свила,Полиестер
Марами Должина:
80см-100cm
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
kuayanzhenzhi
Шаблон Тип:
Печати

Слични предлози