.

.

Супер квалитет пеперутка декоративни свила шамија канцеларијата дама свила шамија чанта оркестарот жените свила шамија

Супер квалитет пеперутка декоративни свила шамија канцеларијата дама свила шамија чанта оркестарот жените свила шамија

DEN 527.52

Износ
Во продавницата.


Големина на : 55*55cm
Состав : 100% реално свила
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ

За производот

Бренд Име:
Дама Blinger
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила
Пол:
Жените
Марами Должина:
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
LB-2017420
Тип На Објект:
Марами

Слични предлози