.

.

YACQ Multilayer Водат Ткаенината Хривнија Жените Кристал Свадба Булчински Мода Накит Подароци за Неа Жена B13 трговија на Големо Dropshipping

YACQ Multilayer Водат Ткаенината Хривнија Жените Кристал Свадба Булчински Мода Накит Подароци за Неа Жена B13 трговија на Големо

DEN 561.00
DEN 623.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


1052919822559622
Овие се водат нараквици,2 отворени краеви се малку поголеми,овој дизајн доаѓа во повеќе од 10 различни бои,од 2 ред до 9 ред,некои бои дојде во појавување на прстени.
Земете да спаси повеќе, те молам!
Попуст : $10 off за цел $100+ $40 off за цел $200+ $90 off за цел $300 ги Споделите со нас, ако ве молиме ќе цел повеќе
Dropshipping : да ја прифатиме dropshipping нарачки,без фактури и документи во пакети,само нека знае за 1ви цел ве молиме, ако е потребно. Ние сме производител,секогаш имајте restocking топла продажба предмети. Имаме еден магацин во НАС,многу елементи се достапни,нашите НИ центар на локација во CA. Ние обично испраќање на налози во рок од 1-2 дена и додадете следење на броеви, да Aliexpress. Ние прифаќаме CSV фајл наредби.
Забрзана испорака : Ние нудиме следење на броеви, за сите нарачки,ве молиме песна на aliexpress или вашата национална објавите на web. За НАС,Ca,Ани,повеќето Европски (освен Rusian) и Азија купувачи,ние нудиме бесплатно брз превозот за цел $150+,само изберете стандардна превозот ве молиме,ќе брод преку DHL ЕМС или ПРОЗОРЦИ препорачана пошта. За руските купувачи,ние нудиме бесплатно брз превозот за цел $250+,само изберете стандардна превозот ве молиме,ќе брод преку ЕМС препорачана пошта.
Гаранција за квалитет : Сите предмети се водат и nickle слободни,доаѓаат во меур и спакувани добро.
Ве молиме имајте во предвид :
Ако сте незадоволни со нашите производи или услуги,се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме пред да замине било негативни повратни информации,нашите клиенти се секогаш во право,ние ќе се реши што е можно поскоро.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Бренд Име:
Yacq
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Број На Модел На:
B13
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Стил:
Панк
Функција:
добро
Внатре турнеја:
7inch пред истегнување (18cm)
Бендот Должина:
3.25 инчи (8cm)

Слични предлози