.

.

Сребрена Боја Алуминиумски Панк Бразлетна И Накит Мода Жените Накит Шупливи Од Листовите Хривнија

Сребрена Боја Алуминиумски Панк Бразлетна И Накит Мода Жените Накит Шупливи Од Листовите Хривнија

DEN 110.00
DEN 129.12
-15 %

Износ
Во продавницата.

Ние брод на светот.98"
Синџир Должина 12cm / 4.7 "
Прстен внатре дијаметар од 2cm / 0.
и за цел подолу $100,ние ќе ви испратиме бесплатен дар само.
Ако вашата вкупна вредност е над $150,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.
Моден рачно изработени Плетени Кожа Хривнија За Мажи/жени Панк Кожа Плетенка Пресврт Хривнија Унисекс Giftt US$ 1.00% 10% 23% 50% 13.П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена,што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време,pls почекајте неколку дена до 45th,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш,Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.20% 6% Целосна Наплата Канада пристигне го оценувате 0% 0.19 /парче
Моден 4/5/8 Редови Кристал Кристал Свадба Булчински Хривнија Алка Bling Wristband Жените Накит US$ 1.П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу.89 /парче
Жените Тиркизна Прст Хривнија Рака Синџир Роб Хривнија Рака Подигнат Дама Тиркизна Синџир Роб Хривнија US$ 1.39 /парче
Сребрена Боја Алуминиумски Панк Бразлетна И Накит Мода Жените Накит Шупливи Од Листовите Хривнија Прстен
Опис :
Боја : Како на Сликата прикажани
Материјал : Сребрен Позлатен Легура
Големина : Нараквица со дијаметар од 6cm / 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2.89 /парче
Моден Кожа Multilayer Плетенка Нараквици Заврши Faux Кожа Плетенка Хривнија Јаже Хривнија Wristband Мажите Алка Ткаенината Хривнија US$ 1.89 /парче
Моден Мрежа Магнетни Двојно Нараквици Унисекс Mulit Бои Stardust Мрежа Двојно Пол Мажи/Жени Магнет Затворач Заврши Хривнија US$ 2. Земјата Стандард Време на Испорака за Резиме на работни дена 10-14 15-21 22-29 30-35 36-45 45+ САД пристигне го оценувате 12% 60.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;
3.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,за целосно враќање на средствата ќе бидат дадени ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3.69 /парче
Жените Трендовски 13 Pendant Сребро Синџир Нараквици Дама 925 Сребрен Шарм Хривнија Срце/Cross/Клучни 13 Pendant Сребро Синџир Хривнија US$ 2.6 "
КОЛИЧИНА : 1 Piece
Тип : Дами Нараквици
1.69 /парче
Моден Mens Нерѓосувачки Челик Хривнија Гума Ткаенината Алка Хривнија Мулти Бои Машки Силикони Нерѓосувачки Челик Хривнија За Мажи US$ 1.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Бренд Име:
imixlot
Должина:
13cm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
клучен збор:
Нараквица,Прстени Накит Сет
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GE02133/ja

Слични предлози