.

.

Нов Наруто Gals Наруто Shippuden Hyuuga Hinata Kakashi Hatake cosplay костим памук tshirt tee

Нов Наруто Gals Наруто Shippuden Hyuuga Hinata Kakashi Hatake cosplay костим памук tshirt tee

DEN 374.00
DEN 479.52
-22 %

Износ
Во продавницата.


Нов Наруто Gals Наруто Shippuden Hyuuga Hinata Kakashi Hatake cosplay костим памук tshirt tee
пакет : еден tshirt
материјал : памук
големина : ве молиме изберете големина од големината на табелата.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Ткаенина Тип:
Batik
Sleeve Стил:
Краток
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
HOLRAN

Слични предлози