.

.

2018 Лето Нов Бренд Мажите Секојдневен Фитнес Смешно О Деколте, T-Shirt Јас Се Создаде Убава Насмевка Стоматолог, Забен Техничар, Медицинска Сестра, T-Shirt

2018 Лето Нов Бренд Мажите Секојдневен Фитнес Смешно О Деколте, T-Shirt Јас Се Создаде Убава Насмевка Стоматолог, Забен Техничар,

DEN 612.00
DEN 719.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Слични предлози