.

.

Т-маици за жените 2018 лето писмо печатени мода обичните памучни висок квалитет на женски Т-маица harajuku бренд блузи корејски кошула

Т-маици за жените 2018 лето писмо печатени мода обичните памучни висок квалитет на женски Т-маица harajuku бренд блузи корејски

DEN 255.00
DEN 339.84
-25 %

Износ
Во продавницата.


.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
High Street
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Слични предлози