.

.

Нови 2018 маици печатени не бе лето блузи tees дами краток т кошула женски т-маица памук жените tshirt harajuku секојдневен врвот tees

Нови 2018 маици печатени не бе лето блузи tees дами краток т кошула женски т-маица памук жените tshirt harajuku секојдневен врвот

DEN 255.00
DEN 339.84
-25 %

Износ
Во продавницата.


.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Слични предлози