.

.

2018 маици смешно Моето Пенкало Е Поголем Од Твое писмо лето три четврт ракави машка маица crossfit топла врвот raglan т кошула

2018 маици смешно Моето Пенкало Е Поголем Од Твое писмо лето три четврт ракави машка маица crossfit топла врвот raglan т кошула

DEN 349.00
DEN 485.28
-28 %

Износ
Во продавницата.


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме Овозможи 1-3 СМ Разликува
.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
редовни ракав
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Мото & Biker
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Слични предлози